KOMUNIKAT Informujemy, iż ze względu na problemy techniczne związane z migracją kont z IRK do USOS, termin naboru wniosków o zakwaterowanie w Domu Studenta zostaje wydłużony do 14.08.2022 godz. 23:59. Po utworzeniu kont w USOS i migracji danych z IRK zostanie przesłana do Państwa wiadomość informacyjna. Przypominamy, iż procedura została opisana w Poradniku Świadczeń Studenckich…. Czytaj więcej… »

Drodzy Studenci,   Bieżący rok akademicki dobiega końca. Udało nam się wprowadzić szereg usprawnień i innowacji dotyczących przyszłego funkcjonowania Studium Pedagogicznego. Ze względu na niezakończony tryb postępowań, nie możemy jeszcze przedstawić wszystkich szczegółów, które będą obowiązywały od przyszłego roku akademickiego.   Zakładamy zmianę funkcjonowania Studium Pedagogicznego z rozbiciem na: Moduł Pedagogiczny – realizowany nieodpłatnie w… Czytaj więcej… »

  Szanowni Państwo, uprzejmie zapraszam P.T. Senatorów oraz wszystkie osoby uczestniczące z głosem doradczym na posiedzenie Senatu, które odbędzie się 31 maja 2022 roku o godz.14.00 w sali 115 w gmachu przy ul. Słowackiego 7. Planowany porządek obrad: Otwarcie posiedzenia Przyjęcie porządku obrad Przyjęcie uchwały Warunki i tryb rekrutacji na rok akademicki 2023/24 Przyjęcie uchwały… Czytaj więcej… »