Funkcjonowanie Biblioteki, Domu Studenta i Administracji- zarządzenie Pobierz Funkcjonowanie Biblioteki, Domu Studenta i Administracji- harmonogram Pobierz Funkcjonowanie Biblioteki, Domu Studenta i Administracji- wytyczne środowiskowe Pobierz  

Uprzejmie proszę Szanownych Państwa Pedagogów o zgłaszanie propozycji udziału w cyklach koncertowych: Bydgoskie Wtorki Muzyczne, Koncerty Organowe, Koncerty Pałacowe (Lubostroń), Koncerty w „Wiatraku”, Musica Spiritus Movens (Dom Polski) organizowanych przez naszą Uczelnię w roku akademickim 2020/2021 Zgłoszenia proszę kierować na adres aniacudo@amuz.bydgoszcz.pl w terminie do 24.06.2020 W pierwszej kolejności rozpatrywane będą zgłoszenia pedagogów, których koncerty zaplanowane… Czytaj więcej… »

Z głębokim żalem przekazuję informację o śmierci byłego nauczyciela akademickiego, Dziekana Wydziału Instrumentalnego i Prorektora Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy Profesora Wenancjusza Kurzawy. Był artystą, wychowawcą wielu pokoleń polskich kontrabasistów, pedagogiem o ugruntowanej pozycji w świecie, jurorem i promotorem młodych kadr pedagogicznych. Był jednym z Nas…   Cześć Jego pamięci! prof. dr hab…. Czytaj więcej… »