Dom studenta

Dom studenta

 

Dom Studenta Akademii Muzycznej imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy dysponuje wolnymi miejscami noclegowymi oraz pokojami z pełnym węzłem sanitarnym.

Termin składania wniosków o przyznanie miejsca w Domu Studenta upływa z dniem 30.07.2019. Wnioski należy składać w sekretariacie Akademii Muzycznej przy ul. Słowackiego 7.

Wniosek o przyznanie miejsca w Domu StudentaWniosek

 

Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy dysponuje Domem Studenta usytuowanym w pobliżu Uczelni przy ul. Staszica.

Na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja w samym centrum Bydgoszczy, w „dzielnicy muzycznej” otoczonej parkową galerią rzeźby, obejmującej posągi i popiersia wybitnych kompozytorów oraz ludzi kultury, stanowiącej integralną część historycznej zabudowy miasta. W bezpośredniej bliskości znajduje się budynek Filharmonii Pomorskiej.

Dom Studenta, ul. Staszica 7
Ze względu na charakter Uczelni stanowi kompleks, w skład którego wchodzi nie tylko część przeznaczona do nauki i wypoczynku mieszkających studentów, ale i część dydaktyczna (sale ćwiczeń).

Dysponujemy w nim pokojami jedno-, dwu- i trzyosobowymi o zróżnicowanym standardzie. Część pokoi posiada własne łazienki (nowe węzły sanitarne) oraz wyposażona jest w urządzenia AGD RTV. Natomiast zajęcie pozostałych wymaga korzystania z łazienek znajdujących się na korytarzach. Na poszczególnych kondygnacjach znajdują się pomieszczenia kuchenne.

Budynek posiada zaplecze gastronomiczne w postaci bufetu oraz ogólnodostępną salę internetową.

Ilość miejsc w pokojach z łazienkami:
Pokoje 1-osobowe – 16
Pokoje 2 – osobowe – 7
Pokoje 3 – osobowe – 1
Pokoje 4-osobowe – 1

Ilość miejsc w pokojach bez łazienek:
Pokoje 1-osobowe – 11
Pokoje 2 – osobowe – 12
Pokoje 3 – osobowe – 3
Dojazd z dworca PKP autobusem linii 67 i busem 303
Dom Studenta
ul. Staszica 7
85-014 Bydgoszcz

tel. 52 328 77 48
tel. 52 322 51 55
ds_am@amuz.bydgoszcz.pl

Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.30.