https://fst.iai-tabah.ac.id/slot-dana/ https://teknik.stahnmpukuturan.ac.id/slot88/ http://diopeni.appdevel.cirebonkota.go.id/slot88/ http://sidara.appdevel.cirebonkota.go.id/slot123/

Młodszy Księgowy | Ogłoszenie pracy

Opublikowano: 26.05.2023

Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy zatrudni na stanowisko Młodszy Księgowy w Dziale Księgowości
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:
✓ Obsługa księgowa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych, Funduszu Stypendialnego oraz pozostałych stypendiów;
✓ Koordynacja inwentaryzacji i kontrola ewidencji wydawnictw książkowych oraz płytowych;
✓ Ewidencja różnic kursowych od środków własnych;
✓ Obsługa administracyjna kwestury;
✓ Zastępstwo w zakresie: przygotowania faktur do księgowania i importu do banku (kontrola
rachunkowa, weryfikacja tzw. białej listy),obsługi planów zadaniowych i wniosków.

Wymagania:
✓ wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (finanse, rachunkowość),
✓ Analiza umów pod kątem dostępności środków oraz konieczności opodatkowania podatkiem
u źródła (WHT);
✓ preferowane doświadczenie zawodowe minimum 2 lata praktyki, ✓ praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,
✓ umiejętność dobrej organizacji pracy, w tym pracy zespołowej,
✓ komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia,
✓ praktyczna znajomość pakietu MS Office,
✓ skrupulatność, terminowość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

Dodatkowym atutem będzie:
✓ znajomość programu finansowo-księgowego ENOVA;
✓ znajomość ustawy „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce”; ✓ znajomość ustawy o „Finansach publicznych”;
Oferujemy:
✓ zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy; ✓ zatrudnienie w jednostce sektora finansów publicznych;
✓ dostęp do specjalistycznych szkoleń;
✓ pakiet socjalny, w tym: dofinansowanie wypoczynku;

OFERTY PROSIMY SKŁADAĆ DO DNIA 09 CZERWCA 2023 R. NA ADRES: kwestor@amfn.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Warunkiem koniecznym jest załączenie podpisanej klauzuli (załącznik do ogłoszenia).

slot88 slot88 slot88 megasloto visa33 megasloto