https://fst.iai-tabah.ac.id/slot-dana/ https://teknik.stahnmpukuturan.ac.id/slot88/ http://diopeni.appdevel.cirebonkota.go.id/slot88/ http://sidara.appdevel.cirebonkota.go.id/slot123/

instr. Emilia Hamerlik

e.hamerlik@amfn.pl

Emilia Hamerlik pochodzi z Bielawy w województwie dolnośląskim. W 2020 roku ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy na dwóch specjalnościach: wokalistyka jazzowa w klasie dr hab. Joanny Żółkoś-Zagdańskiej prof. uczelni (śpiew jazzowy) oraz prowadzenie zespołów jazzowych i muzyki rozrywkowej w klasie ad. dr Michała Szlempo (dyrygowanie jazzowe). Jest laureatką wielu nagród na konkursach o zasięgu zarówno ogólnopolskim, jak i międzynarodowym m.in. II miejsca VI Festiwalu Piosenki im. Łucji Prus „W żółtych płomieniach liści”, Grand Prix VII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Hoffer Superhit Działdowo”, czy III miejsca w Konkursie Piosenki „Pamiętajmy o Osieckiej”. Wielokrotna stypendystka programu „zDolny Śląsk”, oraz Fundacji Orlen.

Swój warsztat rozwijała pod okiem wielu pedagogów i twórców m.in. Pauliny Kujawskiej, Krzysztofa Wojciechowskiego, Huberta Noe, Grażyny Łobaszewskiej, Janusza Szroma, Jerzego Satanowskiego, Włodzimierza Korcza, czy Jakuba Lubowicza.
 
Od kilku lat współpracuje z muzykami Filharmonii Sudeckiej, tworząc projekt Klezmerado, w którym wykonują muzykę klezmerską we własnych aranżacjach, na terenie całej Polski.
Jest również wokalistką zespołu Kikimora, który jest fuzją folku, muzyki etnicznej i jazzowej improwizacji, aktualnie pracują nad wydaniem autorskiego materiału. W 2021 roku zagrali swój debiutancki koncert podczas Bitwy Jazzowej w ramach XIX Bydgoszcz Jazz Festival.
 

Od lat przekazuje wiedzę i doświadczenie młodym adeptom sztuki wokalnej podczas różnego rodzaju warsztatów wokalnych. W 2021 roku została zaproszona przez Filharmonię Pomorską do projektu „Orchestra4Young”, pracując wówczas z Adamem Sztabą nad koncertem finałowym.

slot 88