https://fst.iai-tabah.ac.id/slot-dana/ https://teknik.stahnmpukuturan.ac.id/slot88/ http://diopeni.appdevel.cirebonkota.go.id/slot88/ http://sidara.appdevel.cirebonkota.go.id/slot123/

instr. Dorota Demidowicz

d.demidowicz@amfn.pl

Dorota Demidowicz jest absolwentką Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie prof. Jerzego Godziszewskiego i prof. Marii Murawskiej. W roku 2011 ukończyła z wyróżnieniem Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II stopnia w Bydgoszczy.
Jest laureatką Ogólnopolskich i Międzynarodowych Konkursów Muzycznych między innymi: III Nagrody w XVII Międzynarodowym Konkursie im. Fryderyka Chopinia w Szafarni (2009) , I Nagrody w Międzynarodowym Konkursie „Anemos” w Rzymie (2010), II Nagrody w VI Międzynarodowym Konkursie „Mozart” we Frascati. ( 2011), I nagrody oraz nagrody specjalnej w Międzynarodowym konkursie w Tarquini (2016), IV nagrody w Turnieju Kameralnym w Bydgoszczy (2016). W 2017 roku wraz z zespołem kameralnym „Timpiano” otrzymała również wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Rising Star w Berlinie oraz w Międzynarodowym Konkursie „Feurich” w Wiedniu.
Obecnie pracuje w Akademii Muzycznej jako pianista-korepetytor w klasie śpiewu dr Anity Urban-Wieczorek, dr Agnieszki Piass oraz dr Beaty Gramzy.