https://fst.iai-tabah.ac.id/slot-dana/ https://teknik.stahnmpukuturan.ac.id/slot88/ http://diopeni.appdevel.cirebonkota.go.id/slot88/ http://sidara.appdevel.cirebonkota.go.id/slot123/

as. Antoni Olszewski

a.olszewski@amfn.pl

Absolwent Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku Jazz i muzyka estradowa – kontrabas jazzowy. Z zespołem Contemporary Noise Sextet występował na wielu festiwalach jazzowych, między innymi Athens Technopolis Jazz Festival i Preveza Jazz Festival (Grecja), Enjoy Jazz Festival (Niemcy), Jazzbląg Festiwal, Lidzbarskie Wieczory Jazzowe (Polska). Wraz z Big Bandem Akademii Muzycznej w Bydgoszczy zdobył II nagrodę na XX Big Band Festiwalu w Nowym Tomyślu. Wziął udział w nagraniu koncertowego DVD „Pawbeats Orchestra” wchodząc, jako gitarzysta basowy, w skład orkiestry pod batutą Krzysztofa Herdzina. Współpracował z Eljazz Big Bandem (koncert z amerykańską wokalistką Karen Edwards). Wraz z zespołem „Olszewscy TRIO” z gościnnym udziałem takich muzyków jak Adam Wendt i Bartosz Hadała wystąpił na festiwalu Muzyki Improwizowanej JAZ w Zabrzu.
Jest członkiem zespołu wirtuoza skrzypiec Vadima Brodskiego oraz stałym współpracownikiem Opery Nova w Bydgoszczy. Jako kontrabasista i gitarzysta basowy zapraszany do współpracy przy wielu wydarzeniach kulturalnych na terenie całego kraju.

slot 88