Zarządzenie Rektora AMFN w sprawie rozliczenia godzin ponadwymiarowych                  Pobierz

ZARZĄDZENIE NR 2/R/10-07/2020 REKTORA AKADEMII MUZYCZNEJ W BYDGOSZCZY z dnia 10 lipca 2020 roku
w sprawie udzielenia urlopu wypoczynkowego nauczycielom akademickim

ZARZĄDZENIE NR _2_R-10-07-20202020


Osoby, które nie otrzymały jeszcze zwrotu pieniędzy za zakupione bilety na Koncert Symfoniczny (22.03.2020), proszone są o kontakt bezpośredni lub telefoniczny z Działem Artystycznym (tel. 52 321 16 67).

Podczas Welconomy Forum w Toruniu nagrodzono Promotorów Polski z Kujaw i Pomorza, których osiągnięcia budują wizerunek naszej marki narodowej. Symboliczne statuetki odebrali prof. Andrzej Tretyn i Krzysztof Herdzin. Wyróżniono także Grzegorza Borka i Aleksandra Wasilewskiego. https://terazpolska.pl/pl/a/Andrzej-Tretyn-i-Krzysztof-Herdzin-z-prestizowym-tytulem-Fundacja-Teraz-Polska-wyroznila-Promotorow-Polski-w-Toruniu

Szanowni Państwo, Społeczności Akademicka AMFN,   Pragnę poinformować Państwa, że w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/21 będziemy pracować w oparciu o hybrydowy model kształcenia. Wraz z całym Kolegium Rektorskim dołożymy wszelkich starań, aby zajęcia indywidualne oraz zajęcia zaplanowane do realizacji w małych grupach odbywały się w trybie stacjonarnym. Pozostałe natomiast w systemie nauczania zdalnego. Szczegóły… Czytaj więcej… »

W rocznicę stulecia odzyskania niepodległości grupa twórców z Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy przygotowała oryginalny spektakl muzyczny pt. „Pan Tadeusz ‘18”. Jest to opowieść muzyczna, w której dzieło Adama Mickiewicza, nabiera cech niezwykle emocjonalnego i barwnego widowiska. Fragmentom mickiewiczowskiej epopei nadano postać różnorodnych gatunków muzycznych: od klasycznej arii operowej, poprzez balladę jazzową, po… Czytaj więcej… »