PRZESŁUCHANIE SOLISTÓW  DO KONCERTÓW KARNAWAŁOWYCH (13.01.2019) ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ, 1 GRUDNIA BR. O GODZ. 10.00 W SALI KONCERTOWEJ AM PRZY UL. STASZICA 3 Zgłoszenia prosimy kierować do Działu Artystycznego najpóźniej do 26.11.2018

Przypominamy o przesłuchaniu na koncertmistrza orkiestry. Zgłoszenia do 11.10.2018 na adres: dziekan.w2@amuz.bydgoszcz.pl W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko i rok studiów. W tytule maila proszę wpisać: konkurs na koncertmistrza. Zapewnienie sobie akompaniatora leży w gestii uczestnika konkursu. Program przesłuchania: 1 etap: – J. S. Bach – dowolna część lub jej fragment (do 3 minut) z… Czytaj więcej… »

Szanowni Studenci Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy Dbając o Wasze potrzeby oraz aby jak najbardziej przyspieszyć rozpatrywanie wniosków oraz przyznawanie pomocy socjalnej w postaci stypendiów oraz zapomogi, przygotowaliśmy mały poradnik na ten temat. 1. Pierwsza i najważniejsza kwestia – jeżeli nie macie ukończone 26 lat, wpisujecie do odpowiedniej rubryki WSZYSTKICH członków rodziny tworzących… Czytaj więcej… »

„Niezwykły sposób ukazania znanej historii, prowadzi do przeniknięcia się w pełnej harmonii świata klasycznej opery i muzyki jazzowej”??? Nowatorski spektakl Pan Tadeusz`18 cieszył się ogromnym zainteresowaniem publiczności i zyskał wiele pochlebnych opinii. Tym razem nasi studenci wraz z inicjatorem projektu i reżyserem, profesorem Witoldem Szulcem, wybrali się na Festiwal Fama do Świnoujścia. ???? Zapraszamy 20… Czytaj więcej… »

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA NA STUDIA I i II STOPNIA Rekrutacja uzupełniająca w naszej Uczelni odbędzie się w dniach 19-20 września 2018 roku. System elektronicznej rejestracji Kandydatów zostanie uruchomiona 19 sierpnia. Rekrutacja odbędzie się na następujące specjalności/instrumenty: Wydział I: Kompozycji, Teorii Muzyki i Reżyserii Dźwięku I stopień: Kompozycja Teoria Muzyki II stopień: Kompozycja Muzyka Filmowa i Teatralna Muzyka… Czytaj więcej… »