https://fst.iai-tabah.ac.id/slot-dana/ https://teknik.stahnmpukuturan.ac.id/slot88/ http://diopeni.appdevel.cirebonkota.go.id/slot88/ http://sidara.appdevel.cirebonkota.go.id/slot123/

Międzynarodowy Konkurs Kompozytorski im. Paderewskiego

III Międzynarodowy Konkurs Kompozytorski, mający za patrona Ignacego Jana Paderewskiego –  wybitnego polskiego pianistę i kompozytora, zarazem jednego z Ojców Niepodległej Ojczyzny, adresowany jest do kompozytorów tworzących muzykę przeznaczoną na fortepian, którzy do 31 grudnia 2018 nie ukończyli 35. roku życia. Przedmiotem konkursu jest oryginalna kompozycja na fortepian solo (na 2 lub 4 ręce). Możliwe jest użycie fortepianu z elektroniką.

Międzynarodowy Konkurs Kompozytorski im. I.J. Paderewskiego odbywa się dwuetapowo. Przedmiotem konkursu jest utwór na fortepian z możliwością wykorzystania nowych technologii, w tym mediów elektronicznych. W pierwszym etapie następuje nabór prac zgłoszonych na konkurs.

W ramach drugiego etapu realizowany jest Koncert Kompozytorski, podczas którego prezentowane są najlepsze kompozycje wyłonione w etapie pierwszym. Po koncercie Jury przyznaje nagrody regulaminowe.

Protokół z posiedzenia Jury 10.11.2018

Regulamin 2018

Rules of the International Ignacy Jan Paderewski Composers’ Competition 2018

 

 

slot 88