https://fst.iai-tabah.ac.id/slot-dana/ https://teknik.stahnmpukuturan.ac.id/slot88/ http://diopeni.appdevel.cirebonkota.go.id/slot88/ http://sidara.appdevel.cirebonkota.go.id/slot123/

Dom studenta

Dom Studenta Akademii Muzycznej imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy dysponuje wolnymi miejscami noclegowymi oraz pokojami z pełnym węzłem sanitarnym.

Termin składania wniosków o przyznanie miejsca w Domu Studenta upływa z dniem 20.08.2023. Wnioski należy rejestrować przez USOS.

Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy dysponuje Domem Studenta usytuowanym w pobliżu Uczelni przy ul. Staszica.

Na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja w samym centrum Bydgoszczy, w „dzielnicy muzycznej” otoczonej parkową galerią rzeźby, obejmującej posągi i popiersia wybitnych kompozytorów oraz ludzi kultury, stanowiącej integralną część historycznej zabudowy miasta. W bezpośredniej bliskości znajduje się budynek Filharmonii Pomorskiej.

Dom Studenta, ul. Staszica 7
Ze względu na charakter Uczelni stanowi kompleks, w skład którego wchodzi nie tylko część przeznaczona do nauki i wypoczynku mieszkających studentów, ale i część dydaktyczna (sale ćwiczeń).

Dysponujemy pokojami jedno-, dwu- i trzyosobowymi o zróżnicowanym standardzie. Część pokoi posiada własne łazienki (węzły sanitarne). Natomiast zajęcie pozostałych wymaga korzystania z łazienek ogólnych (po generalnym remoncie). Dysponujemy również pokojami typu studio. Na poszczególnych kondygnacjach znajdują się pomieszczenia kuchenne.

INTERNET ORAZ MEDIA WLICZONE W CZYNSZ!
Dojazd z dworca PKP autobusem linii 67 
Dom Studenta, 
ul. Staszica 7
, 85-014 Bydgoszcz 

Mapa

Budynek posiada zaplecze gastronomiczne w postaci bufetu oraz ogólnodostępną salę internetową.

Kontakt:

tel. 52 328 77 48 – portiernia
tel. 52 322 51 55 – biuro
ds.kierownik@amfn.pl

ds.administracja@amfn.pl

Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.30.


Poradnik Świadczeń Studenckich – Stypendia i Akademik

slot88 slot88 slot88 megasloto visa33 megasloto