Szanowni Państwo, Pedagodzy i Studenci Uczelni, Drodzy Melomani, w związku z nowymi obostrzeniami związanymi z Covid-19, najbliższe cztery koncerty organizowane przez Uczelnię będą transmitowane za pomocą mediów internetowych na profilach Facebook i YouTube Akademii Muzycznej. Gorąco zachęcam Państwa do udziału w następujących wydarzeniach: – Koncert Symfoniczny w 75. rocznicę śmierci Patrona Uczelni – Feliksa Nowowiejskiego… Czytaj więcej… »

Szanowni Państwo, Pracownicy i Studenci Uczelni oraz Drodzy Melomani, jutro – 23.01. o godz. 18.00 zostanie zaprezentowany online tradycyjny Koncert Karnawałowy, przygotowany przez Solistów i Orkiestrę Symfoniczną Akademii Muzycznej pod batutą Henryka Wierzchonia. Uczelnia dołożyła wszelkich, niezbędnych starań, by przygotować Koncert przy pełnym przestrzeganiu uwarunkowań związanych z Covid 19. Z całego serca zachęcam Państwa do… Czytaj więcej… »

Szanowni Państwo, zapraszam do uczestniczenia w transmisji internetowej MUSICA SPIRITUS MOVENS – Koncertu Wigilijnego, który odbędzie się w sobotę, 19 grudnia 2020 o godz. 16.00. Podczas koncertu usłyszymy kolędy i pastorałki w wykonaniu studentów Wydziału Wokalno-Aktorskiego oraz Chóru Kameralnego AMFN w Bydgoszczy. Nie zabraknie życzeń świąteczno-noworocznych, wygłoszonych przez JM Rektor prof. dr hab. Elżbietę Wtorkowską…. Czytaj więcej… »