https://fst.iai-tabah.ac.id/slot-dana/ https://teknik.stahnmpukuturan.ac.id/slot88/ http://diopeni.appdevel.cirebonkota.go.id/slot88/ http://sidara.appdevel.cirebonkota.go.id/slot123/

mgr Waldemar Franczyk

Laureat wielu nagród m.in. Stypendium Fundacji Yamaha (2001), I nagroda na Jazz Rock Festival 2003 w Olsztynie, Grand Prix na Festiwalu Jazz Krokus (2005), Grand Prix  Jazz nad Odrą (2006) oraz indywidualną nagrodę dla najlepszego instrumentalisty. Zainteresowania muzyką rozrywkową w połączeniu z doświadczeniem i warsztatem muzyki klasycznej i współczesnej pozwalają mu na poruszanie się w wielu nurtach muzycznych.
Współpracuje z:
Bibobit , Marek Raduli,  Marta Podulka, Rafał „Zwierzak” Zieliński.,   Filharmonia Zielonogórska, Toruńska Orkiestra Symfoniczna, Sharp eleventh Big Band w poznaniu, kabaret „Hrabi”, Teatr im. W. Horzycy w Toruniu, Teatr Nowy im. T. Łomnickiego w Poznaniu, Teatr muzyczny w Toruniu.
Obecnie jest wykładowcą klasy perkusji w Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, nauczycielem w Szkole Muzycznej I st. w Chełmży oraz w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu na Wydziale Jazzowym.