https://fst.iai-tabah.ac.id/slot-dana/ https://teknik.stahnmpukuturan.ac.id/slot88/ http://diopeni.appdevel.cirebonkota.go.id/slot88/ http://sidara.appdevel.cirebonkota.go.id/slot123/

dr Agnieszka Kozło

a.kozlo@amfn.pl

Agnieszka Kozło  należy do grona najwszechstronniejszych polskich kameralistów. 

Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. F. Chopina w Warszawie w klasie fortepianu prof. Bronisławy Kawalla oraz w klasie kameralistyki prof. Mai Nosowskiej.
Również w warszawskiej uczelni odbyła studia podyplomowe pod kierunkiem prof. Jana Ekiera a następnie, w latach 2001-2005 w duecie fortepianowym Ravel Piano Duo (z Katarzyną Ewą Sokołowską)kontynuowała naukę na studiach podyplomowych w Hochschule fűr Musik und Theater w Rostocku (Niemcy) w klasie mistrzowskiej duetu Hansa-Petera Stenzl i Volkera Stenzl. W 2005 roku duet ukończył studia koncertowe (Konzertexam) z najwyższym odznaczeniem.

Agnieszka Kozło od lat zajmuje się pracą pedagogiczną i wraz z profesorami Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina oraz Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy przygotowuje młodych wiolonczelistów do udziału w największych konkursach wiolonczelowych m.in. konkursy:. P. Czajkowskiego w Moskwie, W. Lutosławskiego w Warszawie (gdzie od 2003 roku jest pianistą konkursu), D. Danczowskiego w Poznaniu, Isang Yuna w Tongyeong w Korei, Praska Wiosna. Wielokrotnie otrzymywała nagrodę dla najlepszego pianisty konkursu. Współpracuje również ze znakomitymi artystami  na Międzynarodowych Kursach Muzycznych  w Polsce i za granicą  (m. in.prof..: Kazimierz Michalik, Natalia Szachowska, Daniel Veis, Tsuyoshi Tsutsumi, Jens Peter Maintz, Catalin Ilea, Roman Jabłoński, Arto Noras, Magdalena Rezler, Jan Stanienda, Tomasz Tomaszewski, Andrzej Bauer, Bartosz Koziak )

Artystka koncertowała m.in. w Niemczech, Rosji, Izraelu, Japonii, Szwajcarii, Hiszpanii, Czechach, Grecji, Islandii, Chinach, Wielkiej Brytanii, we Włoszech. Dokonała szeregu nagrań dla Polskiego Radia.

W roku 2011 Agnieszka Kozło uzyskała tytuł doktora sztuk muzycznych.

slot 88